W sobotę, 19 czerwca, zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta do Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria przy ul. Piłsudskiego. Przez kilka godzin (11-16) będziemy wspólnie świętować odroczony w kalendarzu miejskich imprez „Dzień Dziecka”. Poprzednie wydarzenie, zaplanowane na 29 maja, nie odbyło się z powodu niesprzyjających warunków pogodowych.

Na najmłodszych tarnowian czekać będzie m.in. ogromna piaskownica oraz strefa OCR Kids, czyli specjalny tor przeszkód. Zainteresowani sportowymi aktywnościami będą mogli także wziąć udział w biegach rekreacyjnych czy zagrać w piłkę ręczną plażową z zawodnikami Grupy Azoty SPR Tarnów. Zapisy do konkurencji sportowych przyjmowane będą od godz. 11.

Po emocjach sportowych możliwy będzie wypoczynek w strefie leżakowej. Podczas sobotniej imprezy nie zabraknie również pokazów tańca, tarnowianie będą mieli również możliwość oznakowania rowerów i rejestracji psów. Tradycyjnie odbędą się także warsztaty koralowe, a wszyscy, którzy tego dnia przyjdą na Kantorię, uczestniczyć będą mogli w licznych konkursach z nagrodami.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy uczestników o zachowanie obowiązujących wymogów sanitarnych.

(sm)