Tarnowianie mogą już korzystać z usług gabinetu fizjoterapeutycznego w Centrum Odnowy Biologicznej Arena Jaskółka Tarnów. Po spełnieniu wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego, od wtorku wykonywane są tam zabiegi z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii.

Rehabilitacja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i stosowana w schorzeniach pourazowych, ortopedycznych, neurologicznych, kardiologicznych, reumatycznych oraz ogólnych. Wykaz zabiegów dostępny jest na stronie: https://arena.tarnow.pl/fizjoterapia.


Zabiegi umawiane są na konkretną godzinę, podobnie jak miało to miejsce przed epidemią koronawirusa. Epidemia wymusiła jednak podjęcie pewnych kroków, wydłużających czas ich trwania. Jednym z nich jest dezynfekowanie sprzętów przed i po każdym zabiegu, nie powoduje to jednak zwiększenia kosztów zabiegu. Każdy pacjent musi wypełnić ankietę, w której potwierdza, że nie jest chory na koronawirusa, ani nie miał kontaktu z chorymi osobami. Pacjenci muszą też korzystać z maseczek oraz jednorazowych rękawiczek.

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20, a rejestracji dokonywać należy telefonicznie (14 639 30 39) lub drogą mailową (fizjo@tosir.com.pl).

(sm)